Наш парк автомобілів

Увага! Всі автомобілі Смарт зображені на фото, представлені на нашому сайті, є власністю компанії "Смарт Том" і є в наявності.

Автопарк компанії «Смарт Том» складається з автомобілів Smart Fortwo 450, Smart FortwoCabrio 450 та Smart Fortwo 451 які завдяки своїм технічним та експлуатаційним характеристикам сьогодні визнані одними з найкращих "міських автомобілів" у багатьох країнах Європи, світу та України в тому числі .

Прагнення людей комфортно і головне недорого пересуватися містом автомобілем призвело до збільшення попиту на прокат смарту в таких великих мегаполісах України як Київ, Харків, Дніпропетровськ.

smartik2smartik3smartik4

Інженери-конструктори Мерседес розробляючи Smart Fortwo 451 постаралися врахувати всі особливості та потреби сучасного міського автомобіля для забезпечення безпеки, комфорту водія та пасажира. Для їзди містом абсолютно не потрібен швидкий і потужний автомобіль з великими габаритами, і тому габарит Смарта був максимально зменшений до комфортного мінімуму.

<

Машина сконструйована таким чином, щоб у ній максимально комфортно розташувалися дві людини з невеликою ручною поклажею. Для ділових поїздок містом цього цілком достатньо. А ось вартість міських поїздок на смарті істотно менша за подолання пробок на автомобілях інших класів. І Смарт має ще один значний бонус, це його зовнішній габарит і маневреність. Ці дві якості дозволяють паркувати автомобіль в таких місцях, де паркування іншого авто просто нереальна. Смартик можна паркувати на мінімальних майданчиках і навіть поперек тротуару, де дозволено правилами правил дорожнього руху.

Сьогодні економні та стильні люди обирають СМАРТ, а якщо грошей на покупку автомобіля не мають, то замовляють смарт на прокат у нашій організації, або в будь-якій іншій. де є така послуга як оренда Smart за чудовою ціною. У нас ціна оренди SMART прямо залежить від кількості днів, на які ви його орендуєте.

smart cabrio.